TP jaro-léto 2012
Autor: tynuska 24.2.2012 v 15:09
Niki, to jsou opravdu pekne exoticka jmena.
taky bych se asi osypala. 
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 15:54
Týnuško to máš pravdu a tak naše malá bude jen "ONA"
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 15:56
Nelu jsme měli v první pětce
a Laura se nám taky líbí ale nehodila by se k příjmení. Sár máme v okolí už hodně ale ještě je pěkná Ema 
to se vám nelíbí?
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 15:58

třeba se jednou ráno probudíte a budete to vědět, třeba si miminko samo řekne 
My jsme si každej vypsali jména co se nám líbí, pak jsme to zkrouhli na deset od každýho a pak jsme porovnali co máme společný a vysvětlili si proč některý ne-e, pak jich bylo 5 a 4 pak 3 a 3 a teď čekám, až si manža vybere na chlapečka a Ellenka už asi zůstane 

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 16:00
Jo a taky jsem chtěla Nikol ale manža se moc netvářil ale zas to úplně nezavrhl
tak třeba ještě..? Ale Ellen je krásný..
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 16:02
Emu tam Mad máme také... máme papír a škrtáme a pak stejně dojdeme k závěru že jeden z nás to nechce

. Ono až nám začne hořet u zadku , tak nám to půjde líp
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 16:09

to asi jo. My jsme na to třeba 14 dní ani nekoukli a pak jsme zase zasedli a člověku se najednou některý jména zdály blééééé 


Autor: Barča Barbucha 24.2.2012 v 16:32
Mad máš stejný vkus na jména jako já, ale můj manžel bohužel ne :-( Já chtěla Lauru, ale to nijak nezdrobníš...pak Annu nebo Emu, to se mu nelíbilo, Sára je nádherný jméno, ale to je každá čuba, co známe (protože máme dva psy, tak se v tom tak nějak orientujeme), to samý Nella, ale Ellenka to je nádherný...no my budem mít Natálku, to byl kompromis :-)
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 16:35
U nás to asi dopadne stejně. No nic jdu se podívat co mám ve skříni ještě v hroší velikosti a od půl osmé jdeme do kina na Signál. Malé to nevadí asi to je tím, že doma pořád něco hraje a když jedu v autě tak dám někdy i hodně volume
24.2.2012 v 16:46
Ahojik Holky tak jsem se vzbudila a koukam ze resite jmena no mi meli jasno uz behem 5vterin kristinka a kristian ale pak se mi jmeno od holky nelibilo a tak jsem to zmenila na Laurinku a kristianek zustal a tim sme skoncili jeste ze mam muze co neprotestuje
.Neco na me leze i pritel to poznal tak jsme si s malym udelali cajicek a pekne ho do sebe sypeme.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55