TP jaro-léto 2012

Autor: tynuska   24.2.2012 v 15:09

Niki, to jsou opravdu pekne exoticka jmena. Smile taky bych se asi osypala. Smile

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 15:54

Týnuško to máš pravdu a tak naše malá bude jen "ONA"Laughing

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 15:56

Nelu jsme měli v první pětce Laughing a Laura se nám taky líbí ale nehodila by se k příjmení. Sár máme v okolí už hodně ale ještě je pěkná Ema LaughingLaughing to se vám nelíbí?

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 15:58

LaughingLaughing třeba se jednou ráno probudíte a budete to vědět, třeba si miminko samo řekne Smile

My jsme si každej vypsali jména co se nám líbí, pak jsme to zkrouhli na deset od každýho a pak jsme porovnali co máme společný a vysvětlili si proč některý ne-e, pak jich bylo 5 a 4 pak 3 a 3 a teď čekám, až si manža vybere na chlapečka a Ellenka už asi zůstane SmileSmile

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 16:00

Jo a taky jsem chtěla Nikol ale manža se moc netvářil ale zas to úplně nezavrhl Wink tak třeba ještě..? Ale Ellen je krásný..

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 16:02

Emu tam Mad máme také... máme papír a škrtáme a pak stejně dojdeme k závěru že jeden z nás to nechceLaughingLaughingLaughing. Ono až nám začne hořet u zadku , tak nám to půjde lípLaughing

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 16:09

LaughingLaughing to asi jo. My jsme na to třeba 14 dní ani nekoukli a pak jsme zase zasedli a člověku se najednou některý jména zdály blééééé Money mouthMoney mouthMoney mouth

Autor: Barča Barbucha   24.2.2012 v 16:32

Mad máš stejný vkus na jména jako já, ale můj manžel bohužel ne :-( Já chtěla Lauru, ale to nijak nezdrobníš...pak Annu nebo Emu, to se mu nelíbilo, Sára je nádherný jméno, ale to je každá čuba, co známe (protože máme dva psy, tak se v tom tak nějak orientujeme), to samý Nella, ale Ellenka to je nádherný...no my budem mít Natálku, to byl kompromis :-)

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 16:35

U nás to asi dopadne stejně. No nic jdu se podívat co mám ve skříni ještě v hroší velikosti a od půl osmé jdeme do kina na Signál. Malé to nevadí asi to je tím, že doma pořád něco hraje a když jedu v autě tak dám někdy i hodně volumeLaughing

24.2.2012 v 16:46

Ahojik Holky tak jsem se vzbudila a koukam ze resite jmena no mi meli jasno uz behem 5vterin kristinka a kristian ale pak se mi jmeno od holky nelibilo a tak jsem to zmenila na Laurinku a kristianek zustal a tim sme skoncili jeste ze mam muze co neprotestujeSmile.Neco na me leze i pritel to poznal tak jsme si s malym udelali cajicek a pekne ho do sebe sypeme.

1 ... 1279 1280 1281 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.