TP jaro-léto 2012
24.2.2012 v 16:47
Niky s tou hudbou v aute to mam to same a malemuto nevadi ale jak hraje nejaka pomala co se mu nelibi tak zacne vyvadet
.
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 16:53
Ronisku to je pravda, docela rozlišuje co bude poslouchat a co ne... Má ráda to co já
. Když hraje třeba Kabát to jí nevadí ani Gott ale co nemá ráda je Rytmus, to jsem vypozorovala a docela mě to rozesmálo. Přítel mě chtěl dát něco poslechnout a mě tak tvrdlo břicho
24.2.2012 v 17:05
No jo Niki uz teď to rozlišují a vnímají a púřítel se divil prý jo?A já ano je to už veliký kluk táto
.
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 24.2.2012 v 17:06
Natálku chtěl manžel, to hlásil hned, ale už ji v širší rodině máme, tak jsem mu to rozmluvila
ale je to moc pěkný jméno a jak se jednu dobu hodně dávalo, tak už to opadlo, tak jich určo v okolí moc ctejně starých nebude 

To balíček má rád ABBU a Kryštof
a BonieM. T|o spolu posloucháme často a někdy si i trsneme 

ale opatrně
24.2.2012 v 17:09
Tak to misto nas trsa tatinek a my se pak rechtame a me lita smichem bricho tak ho pak musim napomenout ale udela ty svy psi oci a tak zlobte se na nej ze
a jede dal
.
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 17:14
To já tady lítám ze psem a honíme se a k tomu nám hraje rádio... Doufám , že ho naučím jezdit pod kočárkem
.
24.2.2012 v 17:15
Jo tak to taky ten je horsi jak deti
a porad by se mazlil
.No to nevim jestli ho naucis taky bych chtela ale asi to neprojde.
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 17:18
No já to tak neprožívám, občas zapomenu i že jsem těhotná. Musím být asi opatrnější... Když jde o tancování ,tak to je u nás časté ,naposled ráno... učila jsem psa tango...
.
Autor: Andrea.V + Robínek 4040gr. 52cm :-) 24.2.2012 v 17:20
Ahojky holky hele napouštíte si aspoň občas vanu teplou teď v těhu nebo raděj nee já bych ji dnes potřebovala jak sůl ne horkou jen takovou na prohřátí, ale nechci riskovat vím, že dr. říkala koupání raděj nee
.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 17:20
Dobré odpolko holky, jak je při pátku? :) Já měla celkem ok dník v práci, ale začla mě pálit děsně žáha jako nikdy..tak jsem koupila renie a snad pomůžou. Jen jsem měla trochu adrenalinovou cestu dom, protože mě zradilo autí a chcíplo uprostřed města před zatačátkou nepřehlednou..naštěstí se mi ho po nějaké době povedlo nastartovat a přejet na parkoviště, ale teda blbej pocit..fujky ...
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55