TP jaro-léto 2012

24.2.2012 v 16:47

Niky s tou hudbou v aute to mam to same a malemuto nevadi ale jak hraje nejaka pomala co se mu nelibi tak zacne vyvadetLaughing.

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 16:53

LaughingRonisku to je pravda, docela rozlišuje co bude poslouchat a co ne... Má ráda to co jáLaughing. Když hraje třeba Kabát to jí nevadí ani Gott ale co nemá ráda je Rytmus, to jsem vypozorovala a docela mě to rozesmálo. Přítel mě chtěl dát něco poslechnout a mě tak tvrdlo břichoSurprised

24.2.2012 v 17:05

No jo Niki uz teď to rozlišují a vnímají a púřítel se divil prý jo?A já ano je to už veliký kluk tátoKiss.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   24.2.2012 v 17:06

Natálku chtěl manžel, to hlásil hned, ale už ji v širší rodině máme, tak jsem mu to rozmluvila Smileale je to moc pěkný jméno a jak se jednu dobu hodně dávalo, tak už to opadlo, tak jich určo v okolí moc ctejně starých nebude WinkWink

To balíček má rád ABBU a Kryštof Smile a BonieM. T|o spolu posloucháme často a někdy si i trsneme EmbarassedLaughingLaughing ale opatrně

24.2.2012 v 17:09

Tak to misto nas trsa tatinek a my se pak rechtame a me lita smichem bricho tak ho pak musim napomenout ale udela ty svy psi oci a tak zlobte se na nej zeLaughing a jede dalCool.

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 17:14

To já tady lítám ze psem a honíme se a k tomu nám hraje rádio... Doufám , že ho naučím jezdit pod kočárkemSmile.

24.2.2012 v 17:15

Jo tak to taky ten je horsi jak detiCool a porad by se mazlilLaughing.No to nevim jestli ho naucis taky bych chtela ale asi to neprojde.

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 17:18

No já to tak neprožívám, občas zapomenu i že jsem těhotná. Musím být asi opatrnější... Když jde o tancování ,tak to je u nás časté ,naposled ráno... učila jsem psa tango...Smile.

Autor: Andrea.V + Robínek 4040gr. 52cm :-)   24.2.2012 v 17:20

Ahojky holky hele napouštíte si aspoň občas vanu teplou teď v těhu nebo raděj nee já bych ji dnes potřebovala jak sůl ne horkou jen takovou na prohřátí, ale nechci riskovat vím, že dr. říkala koupání raděj nee Undecided.

Autor: Misa H.   24.2.2012 v 17:20

Dobré odpolko holky, jak je při pátku? :) Já měla celkem ok dník v práci, ale začla mě pálit děsně žáha jako nikdy..tak jsem koupila renie a snad pomůžou. Jen jsem měla trochu adrenalinovou cestu dom, protože mě zradilo autí a chcíplo uprostřed města před zatačátkou nepřehlednou..naštěstí se mi ho po nějaké době povedlo nastartovat a přejet na parkoviště, ale teda blbej pocit..fujky ...

1 ... 1280 1281 1282 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.