TP jaro-léto 2012

Autor: Misa H.   24.2.2012 v 17:21

Andy, já teda nevím, ale koupu se často a ve víc teplejší vodě. A na kontrolách jsem v pořádku a mimísek je taky v pořádku.

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 17:23

 Je fakt, že mě přítel často napomíná a říká, že ten pes to nezvládne jaký je mamánek a to co mu provádím za taneční kreace je na Bohnice...LaughingLaughing.  Na jednu známou ale nemam... naučila psa chodit v dupačkách po dvou a když manžel přijel domu tak ho pes šel po dvou přivítatLaughingLaughing. Na to když si vzpomenu tak mě smíchy bolí břicho. Byla to recese a pes byl učenlivý

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 17:26

Já se koupu často a pořád si nohou připouštím teplejší a teplejší, pak jsem jak rak a malá je v poho. To samé sprchu , mám ráda horkou. Vím , že se to nemá . Já ale vlažnou nemusím to leda v létě.

Autor: Misa H.   24.2.2012 v 17:29

Niki, já taky vím, že se to nemá..ale kdyby se to malý nelíbilo, tak dělá větší brajgl...:) A to samý mylsím u Tebe :)

Autor: KackaHK   24.2.2012 v 17:30

[105332] Andrejko, já se koupu skoro denně. Ze začátku jsem si napouštěla takovou akorát vodu, měla jsem strach, ale teď už si dávám i teplejší. Vždycky mi to krásně uvolní bříško, když mě bolí a malej tam sebou parádně hází :)

24.2.2012 v 17:32

Ahojik Andrejko tak me taky rekli vanu radeji ne ale ja si ji obcas dam nesmi byt opravdu moc tepla na brisko jinak se neboj ale to zalezi na tobe jak se citis a jestli dotoho pujdes.

Misko tak to je den muj pritel mi taky volal ze sotva dojeli do prace ze jim z niceho nic chciplo auto a nemohl jet dal ze to musel dvakrat natocit prozkoumat a pak jim toé jelo se boji jet domu auti potestovaloLaughing.

 

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 17:33

Míšo ono se toho nemá... Já si říkám, že nemá cenu nic studovat a je lepší se řídit pocitem... zvířata také nic nečtou a také to odnosí a porodí. Myslím že mě to i někdo říkal, nic nečti nestresuj se a řiď se svím pocitem. Tak to dělám.... Myslím, že jsme tak hlídané.. vždyť to je furt nějaké testy a kontrola.

Autor: Misa H.   24.2.2012 v 17:33

Ronisku, no to se nedivim, ze se boji jet dom...pak clovek nevi, co od toho auti cekat, ze Surprised Zas si rikam, ze vse zle je k necemu dobre...ja byla vcera u nasich a to je 30 km a kdyby me to nechalo nekde po ceste, tak by to byl dost problem..takhle jsem to odstavila a dotapala za 15 min dom peso.

Autor: Misa H.   24.2.2012 v 17:37

Jojo Niki, souhlasím :) Já ze začátku těhu byla děsně opatrná na všechno. Teď samo taky jsem, ale už to tolik nepřehánim a přesně se snažím poslouchat tělo a hotovo :)

Autor: Nika 25+0   24.2.2012 v 17:37

Tak holky ahoj, jdu do vany ... Jdeme od půl osmé do kina a ještě jedu za přítelem do kanclu... na kontroluLaughing. Nééé...... má tam ty látky na ten mantinel, tak jsem zvědavá.

1 ... 1281 1282 1283 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.