TP jaro-léto 2012
24.2.2012 v 17:40
Misko to mas pravdu jeste ze to bylo v tom meste e ne nekde cestou od vasich ja to priteli taky rikala ale bude tam pory jen spatny kontakt na plyn protoze pak to v poho jelo na benzin aj na plyn ale stejne se to necha radeji zkontrolovat.
Niky tak to ja vzdy cumim na pritele co dela se psem a rika a to budu delat i s malym a ja na nej hodim hnusny ksicht a rikam tak to radeji pujdu k mamince

.Ne ale nekdy opravdu je to na bohnice jak rika tvuj pritel ale ten nas blbec si to necha libit a jeste pak za nim dolejza tak co na to rict.
24.2.2012 v 17:41
Holky vse s mirou a neprehanet ale kdyby sme nesmeli vse co se pise tak bychom byly cele tehu jen v posteli o caji a krupkach
.
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 17:41
Co mě mrzí je to, že do pátého mě pořád stresovali, že malá je postižená a tak jsem si to moc nepřipouštěla že jsem těhu a bála se na ni i mluvit. Teď už to je lepší a jsem za to ráda. Proto možná nemá ani jméno... dlouho jsem o tom mlčela a jméno jsem řekla, že vymyslíme až po testech.....
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 17:46
Vlastně jen vy tady jste byly ty ,se krerýma jsem se o to dělila. Já to prostě nedokázala... po pravdě i včera jsem potkala kamaráda a on se ptal co nového a já mlčela a říkám u nás nic a co u tebe...břicho pod bundou.... Pak jsem přemýšlela proč jsem to neřekla... Holky nevím... Možná si ji chráním jen pro sebe. Každopádně děkuji že tu jste... Jéé už musím mám to 40 km do kanclu ať to stihnu...
24.2.2012 v 17:48
No vidis Niky to je to ze doktori jak uz tady rikalo spousty maminek zbytecne prehaneji a neuvedomuji si ze nas s tim stresuji a my pak se bojime vseho ale ted uz to mas jiste ze tam mas zdravou princeznu tak bud rada ja se taky bala a to dosti a uz po case jsemsi rikala kdyz se budu porad bat tak to pociti aj maly a tak jsem si snim zacala povidat taky a on odpovidal po case kopancema
.
24.2.2012 v 17:49
Niky hlavne pomalu pritel tech pet minut dele vydrzi neboj a stastnou cestu.Pacek
.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 18:03
Niki, tak hlavně v klídku a pomalu, ju. A užijte si kinčo :) Jojo Ronisku, ono s tim nemusi byt nic extra velkeho, ale lepší nechat překontrolovat a't člověk ví aspoň trochu, co čekat :)
Jako teď to vypadá, že se chce Kačenka asi skrz moje břicho prošťouchat ven...au au
Autor: Nika 25+0 24.2.2012 v 18:12
Míšo a Ronisku děkuji moc, tak já pádím.
24.2.2012 v 18:15
Paaa Niki
.
JJ porad ma strach poznala jsem to na jeho hlase ted jsem mu volala byly sme tak dohodnuty ze mu zavolam v sest jelikoz on me uz nemuze skoncil mu balicek na me
.Ale jo dame to zkotrolovat radeji a ani nemuzeme k dedovi jet a to sme chteli sle kdyby nam to nekde chcipolo prece je to jen 22km asi tak nevim ja bych mu tam jako tehule byla prd platna a deti to same.Se mi udelalo zase par pupiínku na puse
.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 18:31
Jaky pupinky...opary? :(
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55