TP jaro-léto 2012

Autor: Misa H.   24.2.2012 v 18:55

Evi, jojo..je to to samé WinkWink Já když nejsem přihlášená pod svym profilem tak to nevidím..ale jinak ju :)

Ronisku, no já vám budu písat mezi prvníma, že už se to blíží :)

Autor: Jannys   24.2.2012 v 18:58

Ahoj Rony

24.2.2012 v 18:59

No ja holku prenasela a kluka taky asi necely tyden a v den nastupu do spitalu si to rozmyslel a rodil se sam bez bolesti a tak jsme misto prijmu na ambulanci sli na porod se chystatLaughing.

Autor: Evča + Jonášek   24.2.2012 v 18:59

Miso: uvidime, ja jsem dneska 30+3 Laughing  ........ ted me napada, aktualizujes si to kazdy den, Miso? Protoze mam dojem, ze ses 30+ nejak dlouho ? Undecided

24.2.2012 v 19:00

JJ Miško to je pravda o skoro deset tydnů dříve ti zavidímKiss.

24.2.2012 v 19:02

Evco ono je to asi jedno stejne se ti prdolkove narodi jak se jim bude chtitCool.

Autor: Evča + Jonášek   24.2.2012 v 19:04

Rony: ja vim Smile Sama jsem tu zpocatku uvadela uplne jiny termin, protoze co UZ to novy termin. Tak si mysli, ze to bude driv. U doktora, ale pouzivam tenhle. 

Autor: Bellinka   24.2.2012 v 19:05

Jéje, taky na únorovky koukám a těším se, až to začne i tady a budeme odpadat a zase se vracet s miminkama v náruči. A bude se to tady hemžit miminkama v těch krásných hadříkách se šťastnýma maminkama a pejskama u nohou LaughingLaughingLaughing

Autor: Evča + Jonášek   24.2.2012 v 19:06

Ale taky jsem zvedava, kdo tu bude prvni. :-) Byla bych rada, kdyby byl nekdo prede mnou. Vzdycky jsme u zkousek chodila az mezi poslednima Laughing

Autor: Misa H.   24.2.2012 v 19:07

Evi, snažím se to aktualizovat každý den :) Podle průkazky jsem měla v pondělí 30+2...tak dneska bych měla mít 30+6....a zítra už si budu psát 31+0 :) No Ronisku, už mi začínají asi ty problémky třetího trimestru..tak fakt budu ráda, když to v dubnu bude..a klidně ve chvíli,kdy budem zabydlený v novym a přichystáno vše..tak může Kačenka ven :))

1 ... 1284 1285 1286 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.