TP jaro-léto 2012
24.2.2012 v 19:08
Belinko to mi povídej taky se už moc těším ani nevíš jak a to budou jiné starosti a když se tu sejdeme tak vzácně
.
Evco to mi taky meli termin 1.7 a 4.7 ale pak se to podle uz zmenilo na 25.6 takze asi tak a ja si s přítelem myslím,že to bude taky dříve.
Autor: Evča + Jonášek 24.2.2012 v 19:09
Miso: urcite vam to vyjde, jak chces. Vsechno to hezky stihnete :-)
24.2.2012 v 19:09
Evičko tak tady poslední asi nebudeš
.
Miško uvidíš miminku neporučíme
.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 19:12
Ronisku, to já vím, že neporučím..ale bylo by fajn, kdyby Kačenka maminku poslechla 
24.2.2012 v 19:18
No to se ještě uvidí ale třeba tě poslechne ví co si přeješ a uvidíš?Ty jo holky me normalne teče z prsou ale možná to bude znít blbě ale potěšílo mě to jinak mi začína být nějak divně od žaludku a točí se mi hlava tak asi dneska dříve zalezu pod deku
.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 19:21
Ronísku, už mlezivo ju? Proč blbě, prostě to tak vnímáš :) To já nic...ale nestresuju se s tím, každá to má jinak. Tak to pěkně hybaj pod dečku a odpočívat, když Ti není dobře 
24.2.2012 v 19:24
Jj uz mlezivo a to tady ted nevim jestli Týnuš už psala ze ji teče a já jí ještě ríkám že mě ne ale je to běžné tak taky už jsem ani nevím jak to spočítat na mesíce když jsem 22+6tt.No šla bych ale ještě počkám až usnou děti a musím ještě se psem a do sprchy s malým.
Autor: Evča + Jonášek 24.2.2012 v 19:37
Holky, tak to ja zatim nic, ani o to nestojim. Jsem na prsa hodne hakliva, vubec nevim jak to budu vnimat az zacnu kojit. Bojim se, ze to bude bolet......
24.2.2012 v 19:39
Evčo tak ja jsem na nich tak citlivá že když mi lehce jen přes ně přítel přejede nechtíc tak mě to vzruší ale kojení mě nikdy nebolelo do chvíle kdy me jednu z bradavek syn prokousl jelikož na třetím měsíci měl už první zoubek tak jsem se bála kojit ale pak jsem musela tím se to zahojilo.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 19:44
EVčo, nechci strašit..ale bolet to ze začátku asi fakt bude. Nicméně je lepší nad tím nepřemýšlet předem...až to bude, tak to bude a stejně to nějak kvůli mimískům vydržíme..abysme je nakrmily 
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55