TP jaro-léto 2012
Autor: Evča + Jonášek 24.2.2012 v 19:46
Asi na to ziskam jiny pohled az zacnu kojit. Doufam, ze se tak neco zmeni. Rozhodne nemam prsa jako erotogenni zonu, spis je mi jakykoliv dotyk zpocatku neprijemny. Ale chci kojit a dlouho. U nas v rodine se nikdy moc nekojilo, tak chci vsem ukazat, ze to jde a je to dobre.
Autor: Evča + Jonášek 24.2.2012 v 19:48
holky, ja se nebojim porodu, ale kojeni 
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 19:58
Tak to máme podobně, Evi...porodu se taky extra nebojím..ale toho pečování o mimi potom...a kojení..a oblékání :)
24.2.2012 v 20:01
Moje slova Miško já už to tak cítit asi nebudu jelikož kojení mě bylo krásné přece jen je to důležíty okamžik mezi maminkou a miminkem
a já se už těším a moc a teď jsem přišla z venčí a jdeme se s miláčkem vysprchovat asi spinka a uvidíme jak se mu to bude líbit
.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 20:01
A jejda...te´d čtu na březnovkách že jedna holčina už má docela pravidelný bolesti..tak to jsem zvědavá, jestli bude rodit nebo to není ono....dneska je teda zajímavej den :)
24.2.2012 v 20:02
Ty jo holky já jím zavidím
.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 20:02
Tak hezké sprškování, Ronísku 
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 20:03
Já maličko taky zavidím..ale u mě by bylo ještě moc brzy,kdyby se měla Kačenka narodit teď :)
24.2.2012 v 20:12
Tak sme hodili rychlosprchu a trošičku je to lepší a už nám aj tatínek ze strachu volal co se děje...JJ u mne by to bylo taky ještě až moc brzy ale už aby to uteklo a měli sme ty prdíky u sebe
.
Autor: Misa H. 24.2.2012 v 20:33
Ono to Ronisku uteče až se budeme divit :) Tak já jdu taky navštívit koupelnu :)
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55