TP jaro-léto 2012

24.2.2012 v 22:31

Ty jo tak to mame tady u Kauflu to same vzdy prijdou ze jestli nemame nejakou kacku ale nekdy jsou nebo uz ted jsou strasne vlezli a vzdy rekneme ze ne a za pet minut si nepamatuji ze u nas byly a prijdou znovu.

Autor: Evča + Jonášek   24.2.2012 v 22:39

Tyjo, je to vsude stejny. Ja jsem v tomhle velka citlivka. Hned bych brecela nad tim lidskym nestestim a jaky jsou to zubozeny chudaci. Parkrat se nam stalo, ze jsme nasli bezdomovce primo v baraku v chodbe. Cekal az mu nekdo otevre a pusti ho do vetsiho tepla na schodech. Jsem div nebrecela, kdyz ho tata vyprovazel do toho mrazu. Muj muz je v tomhle uplny opak, div si na ne neuplivne ....

24.2.2012 v 22:40

Tak holky pro dnešek se loučím jdu čekat na tatínka celá žhavá co mi bude vyprívět o práci.Tak přeji krásnou dobrou noc krásné sny a pohlaďte miminka za Nás.Zdryví aj KristiánekKiss.

Autor: Evča + Jonášek   24.2.2012 v 22:41

jsem rada, ze mam takovyho chlapa. Je mi oporou vazne ve vsem a pritom si me vazi. Timhle drobeckem mu dokazu tu nejvetsi lasku. Smile

Autor: Evča + Jonášek   24.2.2012 v 22:42

dobrou Rony, Jonasek se taky louci

Autor: Misa H.   25.2.2012 v 06:50

Dobré ranko holky :) Ronísku, tak to jsi měla teda sník fuj..ale byl to jen sen a věřím, že mužík dojel z práce v pořádku. Já jsem zvědavá, jestli přepravíme dneska v poho autíko k panu opravářovi..ale snad jo :) Jinak ohledně bezdomovců je mi jich taky dost často líto...jenže zas každýmu z nich nemůže člověk dávat peníze...to by pak za chvíli měl kulový sám. Stejně jako peníze na určitý sbírky..občas taky ráda přispěju, ale nejde to pokaždý, když mě někdo zastaví...

Autor: Týnuška   25.2.2012 v 10:00

Ahojky holky, tak jak pak jste se vyspinkali? Smile Já nic moc. Miláček si šel lehnout až v půl čtvrté ráno a bez něj jsem se stále budila a od devíti čumáku už do zdi. Yell

Jak jste psali o tom koupaní, tak bych řekla, že to není nic strašného. Jen nesmíte přehřát miminko, toť vše. A když si vemu, že plodovka má teplotu nějakých 37 stupňů, tak ho těžko přehřejete, já osobně bych do vody co má ttřeba 40 stupňů už nevlezla.

S autama je to těžký. To my jsem teď nedávno jeli rozvést nějaké letáky a nekonec jsme v takovém blbem kopečku trošku sjeli ze silnice, ale už jsme se nemohli vyhrabat ven, neměli jsme zimáky a letňáky máme docela už sjeté a z toho sněhu to fakt nešlo. Undecided Do toho jsme měli před zimou auto v opravně, kde jsme za opravu nechali skoro 3 tis. a stejně nám s autem skoro nic neudělali. Máme náhon na předek, ale když se snažil přítel vyjet zabíralo jen jedno kolo a to jak na potovru to na silnici. Yell A abych pravdu řekla, tak ani tlačení auta mi neublížilo. Díky bohu nám pomohli pak ještě dva hodný lidi, jinak by jsme se asi jen tak nedostali. I když asi za to mohli i mé řidičské "schopnosti-neschopnost". Laughing I když řidičák nemám, tak nějak tak řídit umím a i když jsem měla v tu chvíli opravdu strach, páč jsme stáli z na zledovatělím kopečku, všude stromy, před kapotou 3 lidi, tak jsem za volant sedla a nakonec se mi povedlo bravurně vyjet. Laughing Ale horší bylo že se ani nebylo kde otočit, tak jsme jeli asi 5 km na zpátečku a když se pak přítel chtěl na křižovačce otočit, tak se nám trošku zas svezlo auto ke kraji a už se mu moc nechtělo jet. Ale  stačilo pár šťouchanců a rozjelo se zas dál. Vím, že by jsem se jako těhotná neměla namáhat, ale radši zvládnu pár šťouchanců, než pak promrzlá jak preclík týhnout se asi 10 km do nejbližší vesnice a nechat někde auto, páč by jen tak někdo vytáhnout nám nepřijel.

Jéé to jsem to napsala zas román... LaughingLaughingLaughingTongue out

Autor: Týnuška   25.2.2012 v 10:03

Jinak Roni, přesně jsem to byla já kdo se na to ptal, že už mi teče. Laughing Zas to, ale tak strašný není, ani to nejde cítit, já to poznávám hlavně, když jsem bez podprsenky, když se mi pak nalepí na ně tričko, tak to hrozně studí.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 10:26

Ahoj holky Laughing včera jsem se sem už nedostala..manžílek mě unesl do Sconta, mají tam 20% slevy na vše, tak jsme okukovali sedačky SmileSmileSmile a nad jednou přemýšlíme..zítra jedeme večer do Brna do divadla, tak se tam možná stavíme ji koupit. Zítra totiž slevy končí Undecided A mají tam nááádherný stěny do obýváku, ale na tu už nám nezbyde..musíme brzo vyřešit ten pokojíček a to je důležitější Cool

Dnes jsem spala hrozně trhaně, manžel odjížděl brzo ráno s rodinou na lyžovačku do Rakouska, tak jsem byla nervózní, aby dojeli v pořádku a už tam řádí na svazích Smile Abych se přiznala, tak jim maličko závidím EmbarassedEmbarassed

Ale teď si pochutnávám na chlebíčku se sádlem a na tom mám řeřichu Tongue outTongue outTongue out to jsem milovala jako malá a včera jsem ji viděla v obchodě, tak jsem neodolala..mňam, dám si ještě jeden krajíc

Autor: Týnuška   25.2.2012 v 10:32

Tak to se Ti ani nedivím Mad, taky by jsem si chtěla chvíli zařádit na sněhu. Smile Taky mám hladíka, ale nějak se mi nechce vstávat. Šla jsem si akorát pro noťase, aby jsem mohla udělat miláčkovi webové stránky, které si na mě včera vymyslel po cestě jsem čapla jen monte jogurtíka a válím se. Smile

1 ... 1289 1290 1291 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.