TP jaro-léto 2012

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 10:44

Já jsem dnes chtěla vstávat brzo a zas to nějak nevyšlo Undecided

Tím že bude manža dnes celej den prač, tak jsem si dala za úkol, že se vrhnu na vyklizení dětskýho pokojíku..máme tam skladiště všeho možnýho (většina toho bordelu je mýho Frown tak nevím kam to dám..všechno samozřejmě nutně potřebuju i když jsem na to minimálně 2 roky nešáhlaEmbarassed) fakt nevím, kam to dám SurprisedSurprisedCry A protože chci během následujících dvou měsíců pokojíček přichystat, musím už začít a s tím pupkem to bude trvat pěkně dlooooouho

Autor: Týnuška   25.2.2012 v 10:48

Laughing To je jak u nás. My teď v ložnici nespíme a máme tam skladiště, ale zas na mou obranu, je to převážně harampádí mého mužíka. Ale snaží se, jednou za čas něco i odnese. My čekáme, že nám má příjít za 5 týdnu komoda, tak to teprve, tak nějak začnem připravovat. Hlavně ani nevíme jeslti tu zůstanem a nebo ne.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 10:56

Mě se do toho táááák nechce Money mouthFrownFrown

Autor: Týnuška   25.2.2012 v 11:04

Se Ti ani nedivím. Laughing Člověk by to třeba i uklidil, kdyby měl nějaké kouzelné místo, kam by to mohl dát a nic by nešlo vidět. :-D To mě hrozně ničí, když pak mám před sebou třeba tři krabice a vůbec nevím kam je dát, aby mi zas nedělali bordel někde jinde. Smile

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 11:10

tak tak Smile jdu na to..

Autor: Misa H.   25.2.2012 v 11:33

Mad, tak máš na přípravu pokojíku dlouhou dobu, ne? Wink To zvládneš postupně. No my nic extra v pokojíku připravovat nebudeme po přestěhování..postýlku i komodu na přebalování budeme mít na začátku stejně v ložnici :) Jinak závidím, jestli jsi vstávala až později...co já bych za to dala..jenže nemůžu spát a strašim od rána a pak vytuhnu dopoledne...

Autor: Misa H.   25.2.2012 v 11:35

Týnuško, tak to jsi dobrá, jak jsi tu psala o tom autí a pěkně jsi vyjela. No já osobně bych teda v zimě do autí bez zimáků nevlezla..hlavně když s ním jezdím cca 2x týdně k rodičům delší trasu :)

25.2.2012 v 11:49

Ahojik holky krasne poledne a dobrou chut pokud prave obedvate.my uz jsme napapany a pry to bylo moc dobry delala jsem to poprve a pochvalil me pritel.Jinak Tynus jj me se to tedy neleoi jsem jsem to tak zkusila si zmacknout a nemusela jsem ani tlacit a slo to samoLaughing.

Misko milacek dojel v poho musel jet na benzin ted to pujde projet na ten plyn a uvidime kdyztak bychom jeli k dedovi se podivat.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 12:25

Míšo já sice vždycky nemůžu usnout a v noci mě balíček budí, ale pak když odchází manža tak chvilku straším po bytě a jdu si ještě lehnout a dospím tu noc. Přes den si vůbec lehnout nechodím, to na mě únava nepadá..

My budeme mít v ložnici jen postýlku, přebalovák bude muset být v koupelně nebo právě v tom pokojíčku..stejně bych nechtěla přebalovat v noci v ložnici, abych manžílka zbytečně nebudila a do pokojíku je to pět kroků..a do chodby si dám do zásuvky tlumenou lampičku na pohyb, tak budu na cestu s prckem i pěkně vidět..no a pak do pokojíčku přijde nějaká skříňka na oblečení a velká postel..na té budu prcíčka kojit a povalovat se sním a bude tam spát případná návštěva..a taky budu asi malovat obrázky na zeď LaughingLaughing

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 16:21

Tak jsem se byla maličko projít a něco málo pokoupit a.......dobrej kup se podařil LaughingLaughing V Kiku tady mají veliký slevy a ukořistila jsem pro prcíčka kombinézu na zimu za 105,- Kč (je tam růžovej tučňáček, ale když to bude klučík, tak není problém tam přišít nějakej jinej obrázek Smile) a pytel na spaní za 219,-Kč LaughingLaughingLaughingLaughing Dobrý ne?

1 ... 1290 1291 1292 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.