TP jaro-léto 2012
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 25.2.2012 v 10:44
Já jsem dnes chtěla vstávat brzo a zas to nějak nevyšlo 
Tím že bude manža dnes celej den prač, tak jsem si dala za úkol, že se vrhnu na vyklizení dětskýho pokojíku..máme tam skladiště všeho možnýho (většina toho bordelu je mýho
tak nevím kam to dám..všechno samozřejmě nutně potřebuju i když jsem na to minimálně 2 roky nešáhla
) fakt nevím, kam to dám 

A protože chci během následujících dvou měsíců pokojíček přichystat, musím už začít a s tím pupkem to bude trvat pěkně dlooooouho
Autor: Týnuška 25.2.2012 v 10:48
To je jak u nás. My teď v ložnici nespíme a máme tam skladiště, ale zas na mou obranu, je to převážně harampádí mého mužíka. Ale snaží se, jednou za čas něco i odnese. My čekáme, že nám má příjít za 5 týdnu komoda, tak to teprve, tak nějak začnem připravovat. Hlavně ani nevíme jeslti tu zůstanem a nebo ne.
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 25.2.2012 v 10:56
Mě se do toho táááák nechce 


Autor: Týnuška 25.2.2012 v 11:04
Se Ti ani nedivím.
Člověk by to třeba i uklidil, kdyby měl nějaké kouzelné místo, kam by to mohl dát a nic by nešlo vidět. :-D To mě hrozně ničí, když pak mám před sebou třeba tři krabice a vůbec nevím kam je dát, aby mi zas nedělali bordel někde jinde. 
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 25.2.2012 v 11:10
tak tak
jdu na to..
Autor: Misa H. 25.2.2012 v 11:33
Mad, tak máš na přípravu pokojíku dlouhou dobu, ne?
To zvládneš postupně. No my nic extra v pokojíku připravovat nebudeme po přestěhování..postýlku i komodu na přebalování budeme mít na začátku stejně v ložnici :) Jinak závidím, jestli jsi vstávala až později...co já bych za to dala..jenže nemůžu spát a strašim od rána a pak vytuhnu dopoledne...
Autor: Misa H. 25.2.2012 v 11:35
Týnuško, tak to jsi dobrá, jak jsi tu psala o tom autí a pěkně jsi vyjela. No já osobně bych teda v zimě do autí bez zimáků nevlezla..hlavně když s ním jezdím cca 2x týdně k rodičům delší trasu :)
25.2.2012 v 11:49
Ahojik holky krasne poledne a dobrou chut pokud prave obedvate.my uz jsme napapany a pry to bylo moc dobry delala jsem to poprve a pochvalil me pritel.Jinak Tynus jj me se to tedy neleoi jsem jsem to tak zkusila si zmacknout a nemusela jsem ani tlacit a slo to samo
.
Misko milacek dojel v poho musel jet na benzin ted to pujde projet na ten plyn a uvidime kdyztak bychom jeli k dedovi se podivat.
Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 25.2.2012 v 12:25
Míšo já sice vždycky nemůžu usnout a v noci mě balíček budí, ale pak když odchází manža tak chvilku straším po bytě a jdu si ještě lehnout a dospím tu noc. Přes den si vůbec lehnout nechodím, to na mě únava nepadá..
My budeme mít v ložnici jen postýlku, přebalovák bude muset být v koupelně nebo právě v tom pokojíčku..stejně bych nechtěla přebalovat v noci v ložnici, abych manžílka zbytečně nebudila a do pokojíku je to pět kroků..a do chodby si dám do zásuvky tlumenou lampičku na pohyb, tak budu na cestu s prckem i pěkně vidět..no a pak do pokojíčku přijde nějaká skříňka na oblečení a velká postel..na té budu prcíčka kojit a povalovat se sním a bude tam spát případná návštěva..a taky budu asi malovat obrázky na zeď 

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm 25.2.2012 v 16:21
Tak jsem se byla maličko projít a něco málo pokoupit a.......dobrej kup se podařil 
V Kiku tady mají veliký slevy a ukořistila jsem pro prcíčka kombinézu na zimu za 105,- Kč (je tam růžovej tučňáček, ale když to bude klučík, tak není problém tam přišít nějakej jinej obrázek
) a pytel na spaní za 219,-Kč 


Dobrý ne?
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55