TP jaro-léto 2012

Autor: Barča Barbucha   25.2.2012 v 17:08

Ahojky, Mad, hezký věci, ale být tebou nekupuju moc větších věcí do zásoby, aby ti z toho prcek nevyrostl ještě než to stačí unosit :-)

Holky já mám nějakou depku, jak mě vystrašili na UZ s tím škytáním, tak ted kdykoliv se pohne hned sonduju, jestli neškytá...a když jo, tak jsem z toho špatná :-( Místo abych si užívala že jí cítím, jako předtím :-( chjo a pořád mi strašně tvrdne břicho, úplně mě tlačí, magnézko vůbec nepomáhá, tak nevím, co s tím, jen když ležim, tak je to dobrý, ale to už bych nemohla vůbec nic dělat.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 17:20

Barčo ta kombinézka bude prckovi spíš maličko větší, ale aspoň bude mít schovaný ručičky..Menší číslo bych nevzala, to už by bylo asi na knop..ale raději za ni dám stovku teď než třaba šest set příští rok..a kdyby náhodou tak tuhle prodám a koupím jinou..ale malá nebude ani náhodou..Smile to bych zas nepromyšleně nekoupila.

To s tou škytavkou..já sice nevím co ti říkali..ale nevím proč tě strašili..v knížce o mateřství jsem četla, že v těchto týdnech maminka pozná, kdy miminko škytá a kdy se jen pohne a nepsali tam nic o tom, že by to bylo nějak nebezpečný. Já už jsem škytavku zaznamenala několikrát a ničeho se nebojím..zkrátka jen trochu polkne plodovku a to se děje běžně..

Autor: Barča Barbucha   25.2.2012 v 17:27

Kamarádka právě kupovala taky větší věci, na zimu a nakonec jí z toho kluci vyrostli než to stihla vůbec vyndat :-) ale to se stává...ale máš pravdu, za tu cenu, nekup to :-)

Já vím, že to neni nic nebezpečné, ale jak jsem byla na tom UZ, tak pořád doktor čekal, až přestane a ona nechtěla přestat, pak si volal i druhou doktorku, aby se na to šla podívat, ptal se, jestli neberu nějaké léky a jestli škytala i minule, když jsem tam byla, pak jsem mu řekla, že mám kašel a tvářil se nějak divně...no prostě mě vyděsil. A dali mi kontrolu dřív než je obvyklé....a cítím min. jednou denně, že škytne...jenže já jsem taky taková lekavka, v noci třeba začnou štěkat psy, máme je hned za dveřma ložnice, tak se strašně leknu a ona se chudinka vzbudí a škytá :-)

Tak mám jen takový blbý pocit, ale snad to brzy přejde, už aby byl ten další ultrazvuk a všechno bylo v pořádku. Za 14 dní budem objednávat postýlku a pak už nám budou chybět jen takový ty drobnosti a oblečky.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 17:44

Já jsem tu škytavku zpozorovala právě taky v době, kdy jsem začala při chřipce chrchlat jak tuberák..ale to už je lepší a škytání dnes třeba ani nebylo Laughing 

Ty oblečky na zimu..já žádný nekupuju, mám největší nějaký ve velikosti 68 a větší bych nekoupila, ale s ohledem na ceny jsem s tou kombinézkou neváhala Laughing Taky bych si nerada nakoupila všechny oblečky na dlouho dopředu..chci si to nakupování užívat i pak a nevyčerpat to teď SmileSmile

Autor: Barča Barbucha   25.2.2012 v 17:47

Ty miminka budou šťastná až je vyprdneme a budou si moc v klidu odpočinout v kočárku, nebudou se tam mačkat, poslouchat jak nám škrundá v žaludku, snášet naše chrchlání a tak Laughing A kdy si byla naposledy na UZ? Natálka je strašně veliká, měla už 472 gramů Laughing v 21+ 6 tt.

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 18:14

Já jsem byla v 20+2. a to měli jsme 332g a asi 25 cm. A myslím, že na další UZ půjdu až v 30tt FrownFrown

Autor: Barča Barbucha   25.2.2012 v 18:20

Ty jo, to si ještě počkáš Frown ale naštěstí to rychle utíká vid Smile 

Autor: Barča Barbucha   25.2.2012 v 18:22

Tak přeji krásný zbytek večera a hodný miminko v bříšku Smile papa a dobrou

Autor: Madeira + Elenka * 8.6.2012, 2 960g, 48 cm   25.2.2012 v 18:39

No moje doktorka s UZ dost šetří FrownFrown ale třeba mě mile překvapí. Ona naposledy miminko viděla 8.12.Surprised pak mi dělali screening v Brně a UZ v tom 21. týdnu byl taky v Brně..

Tak pa a ať neškytáte Wink

Autor: Veru P.   25.2.2012 v 22:48

Ahojky mamulenky....jak se daří? co miminka kopkají a hodně:) ?

 

1 ... 1291 1292 1293 ... 1828
I I

Nový příspěvek

img

Povolené jsou soubory jpg, png.

Nově založená témata v diskuzi

Bradavice

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59

Nedostupnost Cytealu

Zdraví a nemoc

Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10

Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz

Těhotenství

Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.