Termín porodu květen 2013
Autor: *hermína 14.11.2012 v 18:48
Ahoj holky,
tak se hlásim po dnešní kontrole u doktora, pan doktor mě ani neprohlížel, jen mi měřil pánev a říkal, že se mi bude rodit dobře
(zaplať pán bůh
), pak mi odprezentoval výsledky screeningu s tím, že musím až do porodu baštit železo
, mám málo červených krvinek..konečný termín máme potvrzený na 15.5.2013 a po další kontrole už zůstanu doma, zlobí mě tlak a mám dost stresový zaměstnání, ani nevíte holky jak se těšim, po tolika letech mít čas jen na sebe a na prcka, posledních pár let to bylo jen z práce do práce
.
Někdo tu řešil kojení, já to vidím minimálně na půl roku, ať si mimčo vezme co potřebuje, mlíko se mi dělá od toho abych kojila přeci
, tak proč ne, ale na druhou stranu to nechci přehánět, aby mi prcek pak lezl pod triko třeba v roce, to radši ne 
.
Tak a my jdeme odpočívat, dneska to byl náročnej den
Autor: Monika4 14.11.2012 v 19:17
Hermi to jsem moc ráda gratuluji mimochodem máme termíny blízko my máme 17.5.:-) s krvinkama jsem na tom taky bledě 106 norma je prý 120:-( no já do sebe železo ale nedostanu protože bych nešla kadit až do porodu asi takže se snažímjíst hodně věci co mají obsah železa co nejvyšší.I tak už to slyším jak mi budou vyhrožovat transfuzí jako u Prokopa:-( ale nic nestihli:-) :-) tlak mám jak mrtvola 80/50 :-) ale mě to nevadí
Autor: Monika4 14.11.2012 v 19:23
Leni promiň ukázala jsem manželovi tvoje bříško a byl v šoku ale v dobrém slova smyslu myslím že by byl taky rád už hladil kulaté bříško a ne tu mojí plošinu teda v lehu spíš propadlinu:-)
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 19:25
Hermi, gratuluju!!! A kdy mas dalsi kontrolu? Na ten tripple te zene, nebo ne? Kazdopadne zavidim odpocivanicko, ja ted v prosinci dva tydny dovca a pak to uz nejak jen musim vydrzet do konce ledna ;).
Mony, ty mas snad vsechno?? Tim zelezem se cpi!! Stejne my co na to trpime mame ty streva paralizovany totalne a uz je jedno jestli jdes jednou za tyden nebo jednou za 10 dni ;(((.. At mas hemoglobin alespon v normalu, devce to jsi zdravotnik!!
Autor: Lenka.es 14.11.2012 v 19:27
Ja tomu mymu taky ukazuji vase fotky, ale tu tvou plosinu si asi rozmyslim, uz tak si pripadam veprovite ;D!!!
Autor: Monika4 14.11.2012 v 19:45
Leni právě zdravotník- nejhorší marod:-D no mojí plošinu mu náhodou ukaž bude rád za pořádný kus ženský a že má co hladit:-)
Autor: Monika4 14.11.2012 v 19:48
Leni moje tělo je zvyklé na nízký hemoglobin i tlak já mu věřím ono mě nezklame v tomhle určitě ne
Všichni se mě vždcky ptají jestli nejsem unavéná a tak ale já nejsem možná kdybych do sebe nějaké železo ještě dostala byla bych jak fretka:-) a můj tlak je normální moje máma měla taky takový těsně před naším porodem:-)
Autor: Monika4 14.11.2012 v 19:52
Holky ještě jedna věc dnes fakt moc vám děkuji dnes jsem si díky vám ani jednou nevzpomněla na to svoje špinění.Mimochodem se to lepší a fakt je mi o hoooodně líp hlavně psychicky tak moc moc vám děkuji že to se mnou vydržíte
Autor: Iva 14.11.2012 v 19:56
Jak si tu čtu ty vaše příspěvky, tak jsem si i musela dojít pro těhu průkazku a kouknou se, jak jsem na tom já. Tím železem myslíte to Hgl? Hgl mám 132. A pak doktor byl s výsledkem spokojený, takže jsme asi ok. A to zrovna špenát apod. moc ráda nemám.
Hermi, gratuluji. Já už se moc těším na kontrolu :-). Teď zrovna přemýšlím nad tím zda se nám rozestup mezi poslední MS a UZ bude zvětšovat, nejdříve obojí 10+3, pak MS 12+3 a UZ 13+1, tak se necháme překvapit další kontrolou
.
Autor: Iva 14.11.2012 v 19:57
Neboj se Mončo, teď už to všechny zvládneme, věřím v to
. Je moc fajn, že je ti lépe, mám radost.
Nový příspěvek
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Nedostupnost Cytealu
Poslední příspěvek: 24.3.2026 v 18:10
Hledám testerky pro nový web Babyplán.cz
Poslední příspěvek: 29.12.2025 v 22:55