reklama

Zanět ledvin u 20ti měsíční holčičky

Založila: kudrnka89, 04. 03. 2014, 11:02

Vložit nový příspěvek

 • Příspěvků: 1
  Oblíbená: 0

  kudrnka89 Vloženo 04.03. 2014, 11:02 Reagovat Kotva

  Dobrý den.Zánět ledvin u 20ti měsíční holčičky

  Dobrý den. Moje dcerka ma zánět ledvin naštěstí nás nechali doma. Bereantibiotika. No a moje otázky zní. Nesmí prochladnout, ale doma je na zemífurt. Bojím se, že něco podcenim. Jo jeste jak muzu snížit riziko, aby seto neopakovalo. Říkali mi, že nesmí do vody ani doma do vany.Av létě dobazénu. Ale nejhorší je, že mi ho máme doma a to bude pro ní peklo.Prosím o zkušenosti a jak to zvladate. Já zatím nic moc je mi z tohona nic.

 • Ivča Příspěvků: 3840
  Oblíbená: 12

  Ivča Vloženo 04.03. 2014, 11:16 Reagovat Kotva

  Tak naše Terezka to měla asi v 10měsících,ale my skončili v nemocnoci,Měla antibiotika na dlouho a musím zatukat tuk tuk tuk že jí ted budou 2roky a zatím se to neopakovalo,ale při vyšších teplotách musíme hned s močí k doktorce,už jsme tam byli asi dvakrát s močí při vysoké teplotě ale ledviny to nebyly.Může se to vrátit a taky nemusí.O koupání nám nikdo nic neříkal.Akorát se snažím aby neseděla na zemi,sice máme všude podlahu ale naučila se když si hraje na zemi sedět na bulíčku,už jí ani nemusíme upozarnovat,sama si ho vezme a sedí :-) Držíme palečky at jste brzy fit.

 • Ivana Příspěvků: 998
  Oblíbená: 14

  Ivana Vloženo 04.03. 2014, 15:15 Reagovat Kotva

  Náš Martínek měl zánět ledvin ve 4 měsících, antibiotika měl troje, ale dostal se z toho a od té doby v pořádku ( má 2 roky a 5 měsíců). Koupání nám neomezili, jen nedoporučili plavání kojenců. Je fakt, že do chladné vody jsem ho ještě nevzala, i v létě na dvorek mu dávám teplou ( trochu míň než do vany). Na zem jsme používali pěnové puzzle, pořídili jsme jich několik a bylo to super. Teď už ho nemá trvale, po zemi už se moc neválí, ale občas si ho vytáhne na skládání. Je to užitečná věc, co vydrží dlouho.

 • Mája Vloženo 05.03. 2014, 12:04 Reagovat Kotva

  Maminky, chtela jsem se zeptat jestli nemate nektera zkusenost s alergii na zeleninu. Mam 11m holcicka a zacala mi zvracet obedy Frown a doktorka me strasi s alergii na zeleninu... 

 • Jana.H Příspěvků: 5927
  Oblíbená: 4

  Jana.H Vloženo 21.04. 2014, 13:27 Reagovat Kotva

  Ahoj. Můj syn měl zánět ledvin ve 3 měsících. Byl na tom fakt špatně, hospitalizace v nemocnici a horečka se vyšplhala až k 40,8 !!! Od té doby jsme pravidelně nosili moč na kontrolu, kdykoli měl horečku nad 38,5. Když byl starší, tak jsem si koupila domů papírky Nefrophan a když je to v pořádku už s močí neletím. Jak tu psal někdo výše, nedoporučili nám plavání kojenců, ale normálně jsme se v létě koupali, jak u našich v bazénu, tak i pak v moři. Bez plavek, hned jsem ho pak utřela a dohlížela na to, aby neprochladl. Zatím se nám to nevrátilo a teď mu byly 4 roky.

Vložit nový příspěvek
Připojit další soubor

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist